Biuro rachunkowe zakłada spółkę z o.o.

Jak założyć spółkę bezpiecznie? Na co należy zwrócić uwagę, aby bezpiecznie rozpocząć prowadzenie własnej firmy?

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać zarejestrowana zarówno w formie tradycyjnej jak również za pośrednictwem Internetu.

Coraz więcej osób decyduje się na szybkie i sprawne zarejestrowanie spółki z o.o. z pomocą specjalistów biura rachunkowego. Wiedza oraz doświadczenie zatrudnionych w nim specjalistów umożliwiają bezpieczne dopełnienie procedur rejestracyjnych oraz wejście na rynek w bardzo krótkim czasie.

Biuro rachunkowe zakłada spółkę z o.o. w sposób wybrany przez przyszłego przedsiębiorcę. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że z dnia na dzień przybywa liczba osób decydujących się na elektroniczną formę dopełnienia formalności rejestracyjnych. Dlaczego?

Korzyści wynikające z założenia spółki w systemie S24:
– możliwość dopełnienia niezbędnych formalności bez wychodzenia z domu
– uniknięcie wizyty u notariusza, co znacząco obniża koszty rejestracji spółki

Warto tutaj jednak zaznaczyć, że założenie spółki przez Internet wymaga posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego w celu podpisania dokumentów i formularzy rejestracyjnych. Z tego powodu przedsiębiorcy często powierzają procedurę rejestracji spółki biuru rachunkowemu, które pomaga również w zakładaniu e-podpisów.

Biuro rachunkowe zakłada spółkę z o.o.
Przewiń na górę