Pomoc przy zakładaniu i rejestracji spółek

Wielu przedsiębiorców z obawy przed kosztami i skomplikowaną ścieżką formalną rezygnuje z zakładania spółek. Nasza pomoc sprawi, że rejestracja przebiegnie sprawnie i ograniczy koszty do minimum. Zakładanie spółek w pigułce:

  1. Wybór formy spółki – zaczynamy od kompleksowego doradztwa w zakresie wyrobu właściwej formy prowadzenia działalności. Dobór odpowiedniej spółki ustalany jest na podstawie obszernego wywiadu z Klientem. Forma prawna zależna jest od rozmiaru prowadzonej działalności, okresu przez jaki przedsięwzięcie ma funkcjonować, relacji pomiędzy wspólnikami i kapitału początkowego.
  2. Obsługa w zakresie dokumentacji – kolejnym krokiem przy zakładaniu spółki jest sporządzenie przez naszych pracowników umowy spółki odpowiedniej do założenia firmy. Na tym etapie nasi pracownicy przygotowują dokumentację niezbędną do rejestracji spółki. Kompleksowa obsługa prawna firm świadczona przez naszą kancelarię ogranicza do minimum udział wspólników w całym procesie. 
  3. Rejestracja spółki – ostatni etap, w czasie którego prowadzimy postępowanie sądowe przed Sądem Rejonowym i dokonujemy niezbędnych urzędowych zgłoszeń. Po zakończeniu procesu rejestracji przekazujemy Klientowi dokumentację umożliwiającą swobodne prowadzenie działalności gospodarczej.

Zobacz naszą stronę główną!

Pomoc przy zakładaniu i rejestracji spółek
Przewiń na górę